South Beach Dymu

 

Przegląd dymu South Beach

 

Podobnie jak w naszej recenzji Ever Smoke, South Beach Smoke to kolejna z tych marek, które pojawiły się na scenie w ostatnich latach i szybko znalazły się w czołówce najlepszych e-papierosów na rynku. South Beach Smoke oferuje szeroki wybór e-papierosów.-

 

Najlepiej sprzedającym się zestawem w South Beach jest ich Zestaw Startowy Deluxe Plus. Zestaw ten jest doskonałym wprowadzeniem do marki South Beach Smoke i sprzedaje się za 89,99 USD. Jest nieco droższy niż zestaw średniego zasięgu w innych markach, ale po przetestowaniu uważamy, że jest wart swojej ceny. (Jeśli chcesz, aby ich najlżejszy zestaw po prostu dostał zapach South Beach, mają też luksusowy zestaw startowy o wartości 59.99 USD, który daje Ci tylko to, czego potrzebujesz). Tutaj�z co masz w tym zestawie:

 

1 Standardowa Bateria
1 X Bateria O Dużej Pojemności
1 X Przenośna Ładowarka Ścienna
1 Deluxe Ładowarka USB
1 x Uniwersalny Adapter Samochodowy do ładowarki USB
1 Uniwersalny Futerał
5 dużych wkładów nikotynowych � równa się 7-8 Paczkom papierosów (wybór smaku i siły)

 

Baterie, które są dostarczane z tym zestawem, to nowe baterie „SuperMAX” South Beach, które po ich przetestowaniu nie są żartem. Za każdym razem dają dobry, czysty wyciąg pary i trwają długo między ładunkami. I ilekroć trzeba naładować, ten zestaw jest wyposażony w parę akcesoriów, aby to zrobić. Szczególnie podoba nam się Adapter samochodowy, który jest wygodny, ponieważ nie zawsze siedzisz w domu lub w biurze z gniazdkiem lub portem USB w pobliżu. Futerał jest również dobry. Jak widać na powyższym obrazku, pasuje ciasno do jednej w pełni zmontowanej baterii / wkładu e-cig i przechowuje kilka zapasowych wkładów. To dobrze, że nie musisz grzebać w kieszeniach, plecaku, teczce, torebce lub czymkolwiek innym, aby znaleźć losowy uchwyt.

 

Jeśli szukasz wszystkiego, co oferuje South Beach, mają też Deluxe Ultimate Starter Kit za 159,99 USD. Chodzi o wszystko, nie pozostawiając kamienia na kamieniu. Oto, co wszystko się z tym wiąże:

 

1 Standardowa Bateria
1 X Bateria O Dużej Pojemności
1 osobista Szafka ładująca � ładuj akumulatory w podróży
1 X Przenośna Ładowarka Ścienna
1 Deluxe Ładowarka USB
1 x Uniwersalny Adapter Samochodowy do ładowarki USB
1 Uniwersalny Futerał
15 dużych wkładów nikotynowych � równa się 21-24 Paczkom papierosów (wybór smaku i siły)

 

Deluxe Ultimate Kit za 159,99 USD nawet przy 159,99 usd, jest to cholernie cenne, ponieważ kupowanie wszystkich tych akcesoriów, dodatkowych wkładów itp. Prawdziwą przyjemnością w tym zestawie jest osobisty futerał do ładowania, który jest przedmiotem na powyższym zdjęciu, który wygląda jak zwykła paczka papierosów. Jest to twardy futerał, który może być używany jako futerał, ale jednocześnie jest elektroniczny i ładuje baterie podczas ich przechowywania. Istnieją wskaźniki świetlne, które pozwalają poznać stan ładowania akumulatorów, a także ile ładunku pozostało w samej obudowie. Wystarczy podłączyć ładowarkę do dowolnego gniazdka, aby naładować ją w razie potrzeby. Jest to dość schludny dodatek i zdecydowanie najlepsza część tego zestawu. Sprzedaje się za 49.99 na własną rękę, więc sam jest wart dodatkowych kosztów tego zestawu, nie wspominając już o zdobyciu większej ilości wkładów.

 

W przypadku nagich kości Na South Beach sprzedają również zestaw ekspresowy Wielokrotnego Użytku za 29,99 USD. Jest to ekonomiczny sposób na sprawdzenie oferty tej marki. Jest wykonany z tych samych wysokiej jakości produktów, które można znaleźć w ich mocniejszych zestawach, w tym bateriach SuperMAX, i jest dostępny w kompaktowej obudowie typu flip-top, jak poniżej, i zawiera 1 wkład (wybór smaku i wytrzymałości).

 

Kartridż

 

Jeśli chodzi o wkłady, byliśmy bardzo zadowoleni z różnorodności, jaką oferują. Mają 10 różnych smaków i próbowaliśmy ich wszystkich i musimy przyznać, że są całkiem smaczne. Mają 3 różne rodzaje smaków tytoniu, Plus mentol, czekolada, wanilia, wiśnia i inne, jak pokazano poniżej. Naszym ulubionym jest zdecydowanie brzoskwiniowy nabój. Możesz dostać 15 paczek za 39,99 USD, czyli 2,66 USD / kasetę i odpowiednik 1,77 USD / paczkę tradycyjnych papierosów, a jeszcze więcej oszczędności można zaobserwować, kupując wyższe ilości, takie jak 30 paczek za 69,99 USD (2,33 USD/kasetę ) i 45 paczek za 99,99 USD (2,22 USD/kasetę).

 

Naboje nikotynowe w South Beach palą

 

ostatnia myśl

 

South Beach Smoke, choć już od stosunkowo krótkiego czasu w porównaniu do innych najlepszych marek tam, szybko wyrobił sobie markę na rynku e-papierosów. Dostarczają wysokiej jakości baterie wraz z pysznymi wkładami, które naprawdę dają duży hit pary. Jest zestaw, który pasuje do każdego stylu i budżetu, a także ma duży wybór akcesoriów z osobistym futerałem do ładowania, futerałami, ładowarkami USB, adapterami samochodowymi, ładowarkami ściennymi i sznurkiem. W South Beach nie brakuje akcesoriów, mają wszystko, czego można chcieć w e-papierosach. Ich inwestycje w badania i rozwój są dość oczywiste i na pewno będziesz zadowolony z ich produktów, ale jeśli z jakiegokolwiek powodu nie podoba ci się to, co otrzymałeś, oferują 30-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy, bez żadnych pytań. Nie spodziewamy się, że kiedykolwiek wejdzie w grę, ale miło jest mieć taki komfort.

 

Niezależnie od tego, czy szukasz nowej marki E-papierosów, czy nowicjusza w e-paleniu, jest to świetna marka do przetestowania. To z pewnością był zwycięzcą w oczach tej strony. Przejdź do strony South Beach smoke i zaoszczędź 15%, klikając ten link. Dziękuję za przeczytanie i pamiętaj, aby zostawić komentarze poniżej ze swoim doświadczeniem South Beach!

Post Author: webadmin