Przegląd słuchawek AKG Y50

 

Zanim jeszcze otworzysz pudełko, jasna żółta farba taksówkowa i duże logo ” AKG ” wyślą silny sygnał do wszystkich wokół ciebie: są głośne na wiele sposobów. Nie będziesz także musiał sprawdzać swojej zdolności kredytowej, aby je kupić. Przy 135,94 USD (79, AU 144 USD) będziesz miał więcej zadrapań do wydania na swoją licencję Ableton Live. Y50 to tylko kolejna iteracja jasnych słuchawek AKG skierowanych do audiofila w podróży. Jeśli podoba Ci się głośny wygląd, to jestem pewien, że będziesz cieszyć się hałaśliwym dźwiękiem i imponującą jakością dźwięku z tych słuchawek dousznych. Są również idealne dla każdego DJ-a na poziomie podstawowym. Oferując adapter słuchawkowy 3,5-6,3 mm, będziesz w stanie odłączyć go od inteligentnego urządzenia i przejść bezpośrednio do miksera lub domowego studia. Zakres jakości studyjnej daje Ci również pewność, że Twój premiks będzie dokładnie pasował do tego, co wyjdzie z głośników, gdy zagrasz swój następny występ na weselu kuzyna.

Projekt nigdy nie byłem fanem słuchawek nausznych.

W dziewięciu przypadkach na dziesięć doświadczają klaustrofobii i ograniczeń. Y50 nie przypomina jednak większości słuchawek dousznych. Ma dość wygodną, pokrytą skórą poduszkę z pianki z pamięcią, która bardzo mało obciąża lub niepotrzebnie naciska na moje uszy. Jedyny niepożądany nacisk, jaki odczuwałem, pochodził z opaski na głowę, która nie miała takiego samego poziomu wyściółki jak słuchawki. Po tym, jak słuchawki były włączone przez kilka godzin, zauważyłem lekkie napięcie w górnej części głowy, które wymagało, abym je zdjął. Innym problemem, z którym miałem do czynienia z Y50, było to, że nie mogły się zwijać i składać mniej niż długość opaski na głowę, co utrudniało im poruszanie się, chyba że były noszone na szyi. Standardowy regulowany pasek pomoże Ci zablokować się w solidnym dopasowaniu, a” mechanizm składania osi 3D ” przytula twoje uszy i zapewnia wygodne uszczelnienie.

Jakość dźwięku pierwsze miejsce na liście odtwarzania to mocna, głęboka basowa, rapowa piosenka A $ AP Rocky. Mogłem poczuć bas, chociaż nie był przytłaczający. Dyskanty i wokale trochę się podcięły w całym utworze. W przeważającej części są nadal krystalicznie czyste i zapewniają szeroki zakres. Następna piosenka to piosenka piosenkarza, wybór, który jest bardziej miękki na basie i skupia się głównie na wysokich i średnich tonach gitary akustycznej i wokalu. Zamknięty tył Y50 zapewnia pasywną redukcję szumów, redukując cały hałas otoczenia w gorączkowym biurze. Redukcja szumów była tak skuteczna, że zacząłem nawet zauważać dźwięki na tym albumie, których wcześniej nie słyszałem, takie jak oddech muzyka między zwrotkami i brzęczenie świerszczy w tle na torze. Z solidną mocą i wyrazistością, AKG Y50 przekroczył moje początkowe oczekiwania.

W porównaniu do bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Beats Studio, AKG, Y50 oferuje mocny dźwięk za ułamek ceny – 136 USD (około 80 USD, au 145 USD) dla Y50 w porównaniu do 379 USD (około 222 USD, au 404 USD) dla Beats. Beats Studio Wireless to zdecydowanie bardziej wciągające wyjście audio, ze stylem nad uchem i aktywną redukcją szumów, w porównaniu ze słabą pasywną redukcją szumów AKG Y50. Ale za prawie jedną czwartą ceny, Y50 jest dobrą alternatywą, jeśli masz budżet. Co jest wliczone w cenę? Po wyjęciu z pudełka AKG Y50 jest wyposażony w wyjmowane gniazdo słuchawkowe 2,5-3,5 mm, które zawiera Uniwersalny pilot do dowolnego inteligentnego urządzenia. Y50 są również dostarczane z adapterem 3,5-6,3 mm dla tych, którzy szukają DJ-ów w piwnicy lub chcą korzystać z tych słuchawek z szerszą gamą profesjonalnego sprzętu audio. AKG zapewnia również elegancką, czarną neoprenową torbę podróżną, dzięki czemu nie stracisz swojego kolorowego cukierka na głowę.

Werdykt AKG Y50 oferuje zaskakująco czysty dźwięk za rozsądną cenę.

Pochodzą one w różnych wariantach kolorystycznych, aby pasowały do stylu życia każdej osoby i zapewniają smak profesjonalnego dźwięku audio bez konieczności płacenia pełnej ceny studyjnej. Jeśli możesz sobie pozwolić na słuchawki wyższej klasy, Twoje pieniądze lepiej wydać gdzie indziej. Ale jeśli nie możesz zrzucić 400 $w mgnieniu oka, AKG Y50s są tak dobre, jak to tylko możliwe.

Post Author: webadmin