Przegląd słuchawek AKG K 701

 

Słuchawki AKG K701 to najnowsza wersja wysokiej jakości słuchawek i na pewno nie zawodzą.   Te słuchawki odbierają wszystko, co różni się od poprzednich wydań AKG i dodają kilka nowych i innowacyjnych funkcji technicznych, takich jak membrana Varimotion i cewka z drutu płaskiego, które znacznie poprawiają dźwięk w tych słuchawkach. Przejdźmy od razu do ważnych części przeglądu słuchawek AKG K 701.

Dźwięk:

Te słuchawki mają doskonały neutralny dźwięk.   W przeciwieństwie do wielu innych słuchawek, bas nie tłumi reszty dźwięku.   Po prostu dostajesz doskonałą reprodukcję oryginalnego dźwięku, który artysta wyobrażał sobie, że jest dokładnie tym, czego każdy audiofil chciałby.

Jeśli piosenka ma mieć dużo basu, nie zawiedziesz się, ponieważ K 701 ma świetny, głęboki bas.   Jeśli, z drugiej strony, utwór był pierwotnie przeznaczony tylko dla małego basu w tle, słuchawki nie przeciążą basu, czyniąc go nieodpowiednio brzmiącym.  Te słuchawki są naprawdę świetne dla każdego rodzaju muzyki, od rapu po klasykę.

Post Author: webadmin